Michał Kucharczyk bez klubu. Planuje wrócić do Polski

redakcja

Autor:redakcja

25 listopada 2023, 13:37 • 1 min czytania

Reklama
Michał Kucharczyk bez klubu. Planuje wrócić do Polski

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl Michał Kucharczyk rozwiązał kontrakt z Paxtakorem Taszkent. Dzięki temu stał się wolnym zawodnikiem.

Reklama

W drużynie mistrza Uzbekistanu zameldował się w lipcu. Szukał tam regularnej gry, jednak w Azji udało zagrać w zaledwie czterech spotkaniach.. W związku z tym Kuchy rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i będzie szukał nowego pracodawcy. Wiemy natomiast, że pojawi się na meczu Legia – Warta, gdzie weźmie udział w obchodach 50-lecia Żylety.

Zawodnik w przeszłości występował między innymi w barwach Legii, w których zanotował 240 spotkań, czy Pogoni Szczecin, gdzie licznik zatrzymał się na 72 występach.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank