Media: Kepa Arrizabalaga wróci do gry w piłkę na początku grudnia

redakcja

Autor:redakcja

10 listopada 2023, 10:11 • 1 min czytania

Reklama
Media: Kepa Arrizabalaga wróci do gry w piłkę na początku grudnia

Dziennik „Marca” donosi, że Kepa Arrizabalaga naderwał włókna w mięśniu przywodziciela prawego uda. Bramkarz „Królewskich” prawdopodobnie wróci do gry na początku grudnia.

Reklama

13-krotny reprezentant Hiszpanii latem został wypożyczony z Chelsea do Realu Madryt, gdzie miał zastąpił Thibaut Courtois, który nabawił się problemów z więzadłami krzyżowymi.

Arrizabalaga wystąpił w tym sezonie w trzech spotkaniach Ligi Mistrzów oraz dziesięciu meczach La Liga. W ostatnim starciu ze Sportingiem Braga (3:0) między słupkami stanął Andriy Lunin, który tymczasowo będzie pierwszym bramkarzem zespołu z Madrytu. Podopieczni Carlo Ancelottiego w sobotę zmierzą się na Santiago Bernabéu z Valencią.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank