Nicola Zalewski pomógł Romie odwrócić losy meczu w Serie A [WIDEO]

05 listopada 2023, 20:07 • 2 min czytania 0 komentarzy

W niedzielę AS Roma męczyła się niesamowicie z Lecce. Przegrywała do 90.minuty po golu byłego piłkarza Pogoni Szczecin Pontusa Almqvista, ale i tak była w stanie ten mecz wygrać. Nicola Zalewski miał swój udział przy tym zwycięstwie, zaliczył asystę przy trafieniu Azmouna.

Rzymianie mogli już na samym początku spotkania wyjść na prowadzenie. Świetną okazję do zdobycia gola zmarnował Romelu Lukaku, który z rzutu karnego nie był w stanie pokonać bramkarza gości. Belg przez większość spotkania był niewidoczny i pewnie oberwałoby mu się w mediach za ten występ, gdyby nie gol na 2:1 w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Jednak zanim do tego doszło, to ktoś musiał doprowadzić do wyrównania, a tą osobą był Sardar Azmoun, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Nicoli Zalewskiego. Polak pojawił się na boisku w 78. minucie. To jego pierwsza asysta w tym sezonie Serie A.