Marcin Bułka z kolejnym czystym kontem w meczu ligi francuskiej

21 października 2023, 23:19 • 1 min czytania 0 komentarzy

Marcin Bułka po raz kolejny potwierdził, że jest filarem obrony OGC Nice. Polski bramkarz zachował szóste czyste konto w tym sezonie Ligue 1, powiększając swoją przewagę w tym aspekcie nad resztą golkiperów.

24-latek nie miał jednak zbyt wiele do roboty. Ekipa gości oddała bowiem tylko jeden strzał celny (Amine Harit w 62 minucie), co zgrabnie wykorzystała Nicea w drugiej połowie meczu. Ekipa Francesco Fariolego pokonała Marsylię 1:0, obejmując prowadzenie w ligowej tabeli.

Warto zaznaczyć, że decydującą bramkę zdobył dzisiaj gracz rezerwowy, Evann Guessand w 79. minucie rywalizacji. Zobaczcie sami: