Kapitan Podbeskidzia Michał Janota przesunięty do rezerw

redakcja

Autor:redakcja

12 października 2023, 14:58 • 1 min czytania

Reklama
Kapitan Podbeskidzia Michał Janota przesunięty do rezerw

Ze względów dyscyplinarnych Michał Janota, kapitan Podbeskidzia Bielsko-Biała został przesunięty do rezerw zespołu. O decyzji poinformował klub za pośrednictwem Twittera.

Reklama

Ze względów dyscyplinarnych, kapitan drużyny Michał Janota, został przesunięty do drugiego zespołu Podbeskidzia – napisało na Twitterze Podbeskidzie Bielsko-Biała.

33-letni Janota pełnił funkcję kapitana Górali. W tym sezonie był podstawowym zawodnikiem zespołu, rozgrywając 11 meczów, niemal wszystkie od deski do deski. Strzelił w nich jednego gola. Oficjalnie powody zesłania pomocnika do rezerw nie są znane.

Niemniej jednak atmosferze w Podbeskidziu jest bardzo napięta. Zespół plasuje się na przedostatnim miejscu w I lidze. Przegrał ostatnie dwa spotkania, a na zwycięstwo w lidze czeka od połowy sierpnia.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank