Szalony mecz w Lidze Mistrzów. Szachtar dokonał niemożliwego [WIDEO]

04 października 2023, 23:32 • 1 min czytania 5 komentarzy

Szachtar Donieck wywalczył swoje pierwsze punkty w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów po szalonej końcówce spotkania z drużyną Royal Antwerp FC. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Ukraińska drużyna straciła pierwszą bramkę już w trzeciej minucie rywalizacji z mistrzami Belgii. Do siatki trafił wówczas Albańczyk, Arbnor Muja. Nieco później, prowadzenie ekipy z Antwerpii podwyższył Michel Ange Balikwisha. Szachtar schodził więc do szatni przy wyniku 0:2. W drugiej połowie kompletnie odmienił jednak losy meczu, zdobywając trzy bramki.

Dwukrotnie Sikan (48. i 76. minuta), raz Rakitskiy (bramka z rzutu wolnego w 71. minucie meczu) – oto przepis na trzy punkty w Lidze Mistrzów. Warto podkreślić, że w doliczonym czasie gry rywale mieli doskonałą okazję do wyrównania – kapitan zespołu, Toby Alderweireld pomylił się jednak z jedenastu metrów:

[avatar size=”original” align=”center” link=”