Reprezentacja Polski kobiet z kolejnym triumfem w Lidze Narodów

26 września 2023, 22:36 • 1 min czytania 7 komentarzy

Reprezentacja Polski kobiet pokonała Ukrainę 2:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Ewa Pajor, która zdobyła dwie bramki.

Podopieczne Niny Patalon rozpoczęły zmagania w Lidze Narodów w najlepszy możliwy sposób – od kompletu punktów. Polki najpierw pewnie pokonały Grecję (3:1) na wyjeździe, a następnie Ukrainę przed własną publicznością. Pierwsza bramka dla Biało-Czerwonych padła w 22. minucie meczu. Jej autorką była rzecz jasna Ewa Pajor. W drugiej połowie napastniczka Wolfsburga podwyższyła prowadzenie naszej kadry, dzięki czemu wynik był już praktycznie rozstrzygnięty. Rywalki nawiązały co prawda kontakt w 80. minucie spotkania, jednak na tym się skończyło. Trzy punkty zostają w Polsce.

[avatar size=”original” align=”center” link=”