Robert Lewandowski z pierwszym golem w nowym sezonie Ligi Mistrzów [WIDEO]

19 września 2023, 21:40 • 1 min czytania 34 komentarzy

Robert Lewandowski rozpoczął strzelanie w nowym sezonie Ligi Mistrzów. Reprezentant Polski ma już na swoim koncie 92 trafienia w tych rozgrywkach.

Na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów 23/24 FC Barcelona mierzy się z Royal Antwerp. Dla aktualnego mistrza Belgii jest to debiut w tych rozgrywkach. „Duma Katalonii” od pierwszych minut tego spotkania pokazuje wyższość nad rywalem. Na prowadzenie wyszła już w 11. minucie po pięknej kombinacyjnej akcji, którą finezyjnym strzałem zakończył Joao Felix.

Nowy nabytek Barcy jest w świetnej formie. W minionej kolejce LaLiga strzelił gola w starciu z Realem Betis (5:0) i generalnie był jednym z najlepszych zawodników Barcelony. Z Antwerpią do bramki szybko dołożył asystę. Dograł do Roberta Lewandowskiego, który podwyższył prowadzenie na 2:0 w 19. minucie.