Grali też nasi grupowi rywale. Czesi tylko zremisowali z Albańczykami

07 września 2023, 22:44 • 1 min czytania 14 komentarzy

Przez to, że reprezentacja Polski męczy się w tych eliminacjach, tym baczniej musimy patrzeć na wyniki spotkań naszych grupowych rywali.

Dziś Czesi grali u siebie z Albańczykami. I to gospodarze otworzyli wynik tego spotkania. Strzelcem pierwszego gola w tym meczu był Vaclav Cerny w 56. minucie. Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Nedim Bajrami. Mimo że Czesi byli tego dnia stroną przeważającą, to nie byli w stanie zdobyć zwycięskiego gola. Mecz zakończył się remisem 1:1, który oznacza, że kadra Fernando Santosa zbliżyła się do obu tych drużyn.

W tym momencie Czesi zajmują pierwsze miejsce w grupie E z dorobkiem ośmiu punktów. Siedem mają Albańczycy. Polska zajmuje trzecią lokatę z dorobkiem sześciu „oczek”.