Sergio Rico wyszedł ze szpitala po 82 dniach

redakcja

Autor:redakcja

18 sierpnia 2023, 13:18 • 1 min czytania

Reklama
Sergio Rico wyszedł ze szpitala po 82 dniach

Sergio Rico wyszedł ze szpitala. Bramkarz PSG dwa miesiące temu walczył o życie po kopnięciu konia.

Reklama

O wypisaniu Sergio Rico ze szpitala poinformował na Twitterze Fabrizio Romano. O 12:30 bramkarz PSG miał opuścić placówkę, po czym po ponad dwóch miesiącach udać się do domu. Przez ostatnie 82 dni walczył najpierw o życie, a następnie dojście do odpowiedniego zdrowia.

Pod koniec maja Rico wybrał się na przejażdżkę konną w Hiszpanii. Spadł z wierzchowca i został przez niego kopnięty w głowę. Natychmiastowo przetransportowano go do szpitala, gdzie uratowano mu życie. W kolejnych dniach dochodził do zdrowia. Stracił kilkanaście kilogramów, ale już niebawem będzie mógł poddać się rehabilitacji.

Kontrakt Rico z PSG obowiązuje jeszcze przez rok.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank