Rozlosowano IV rundę el. do Ligi Konferencji. Dobre losowanie dla polskich drużyn!

redakcja

Autor:redakcja

07 sierpnia 2023, 14:24 • 1 min czytania

Reklama
Rozlosowano IV rundę el. do Ligi Konferencji. Dobre losowanie dla polskich drużyn!

Już dziś nasi pucharowicze poznali potencjalnych rywali w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji. Losowanie rozpoczęło się o 14:00, więc warto przyjrzeć się potencjalnym rywalom polskich zespołów w decydującej fazie.

Reklama

Przypominamy, że w walce o fazę grupową Ligi Konferencji pozostają wciąż nasze trzy zespoły. W trzeciej rundzie Pogoń Szczecin czeka dwumecz z Gentem, Legia zagra z Austrią Wiedeń, a Lech zmierzy się ze Spartakiem Trnawa. Natomiast już dziś odbyło się losowanie par czwartej rundy, więc przekonajmy się, co zgotował los naszym zespołom.

Wiemy już, że potencjalnym rywalem Lecha w kolejnej rundzie będzie – przegrany z pary el. do Ligi Europy Slavia – Dnipro-1.

Legia Warszawa trafi na wygranego z pary Omonia – FC Midtjylland.

W przypadku Pogoni Szczecin los skrzyżował ją z wygranym z pary Dila Gori – APOEL.

Reklama

Pierwsze mecze czwartej rundy el. do Ligi Konferencji odbędą się 24 sierpnia. Rewanże zaplanowano na 31 sierpnia.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. Newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank