Celta Vigo rozwiązała umowę z problematycznym napastnikiem. Czeka go teraz odsiadka w więzieniu

redakcja

Autor:redakcja

05 sierpnia 2023, 08:54 • 1 min czytania

Reklama
Celta Vigo rozwiązała umowę z problematycznym napastnikiem. Czeka go teraz odsiadka w więzieniu

Santi Mina nie jest już zawodnikiem Celty Vigo. Klub postanowił rozwiązać umowę z piłkarzem ze względu na jego brudną przeszłość. W zeszłym miesiącu, został bowiem prawomocnie skazany za przemoc seksualną.

Reklama

Hiszpański napastnik usłyszał już nawet wyrok – cztery lata więzienia za wykorzystanie seksualne kobiety w 2017 roku. Andaluzyjski sąd był nieugięty i odrzucił apelację piłkarza, od którego odwrócił się nawet jego dotychczasowy klub – Celta Vigo. Trzynasta ekipa ubiegłego sezonu La Liga ogłosiła w mediach społecznościowych, że rozwiązała umowę z piłkarzem, która pierwotnie obowiązywała do lipca 2024 roku.

Jako zawodowy piłkarz, Santi Mina rozegrał ponad 150 spotkań dla Valencii oraz Celty Vigo. Ostatni sezon spędził natomiast w Arabii Saudyjskiej, gdzie reprezentował barwy Al-Shabab FC. Jego dalsza przygoda z piłką stoi jednak pod dużym znakiem zapytania.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIEJ PIŁCE:

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

La Liga

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
3
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
5
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez