Były zawodnik Ekstraklasy wejdzie do klatki MMA

redakcja

Autor:redakcja

04 sierpnia 2023, 19:24 • 2 min czytania

Reklama
Były zawodnik Ekstraklasy wejdzie do klatki MMA

Sławomir Peszko ponownie zaskoczył. Włodarz organizacji „Clout MMA” przekonał kolejnego już piłkarza do walki w klatce. Tym razem mowa o… Błażeju Augustynie.

Reklama

35-latek ma na swoim koncie aż 120 występów na boiskach Ekstraklasy. Przez lata reprezentował również barwy wielu włoskich drużyn. Tym razem postanowił jednak spróbować swoich sił w zupełnie innej dyscyplinie sportu. Na zaproszenie Sławomira Peszki, były obrońca Jagiellonii Białystok czy też Lechii Gdańsk zastąpi w klatce Pawła Bombę. Jego rywalem (w formule MMA) będzie natomiast Dominik Pudzianowski.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

Pierwsza edycja freak-fightowej gali „Clout MMA” odbędzie się już w sobotę, piątego sierpnia w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział także były reprezentant Polski, Tomasz Hajto.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank