Mane: – Boli mnie, że odchodzę z Bayernu

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2023, 19:22 • 1 min czytania

Reklama
Mane: – Boli mnie, że odchodzę z Bayernu

Sadio Mane udał się na testy medyczne przed podpisaniem kontrakt z Al-Nassr. Senegalczyk zaledwie po roku gry opuszcza Bayern Monachium. W rozmowie z Sky Sports opowiedział o powodach tej decyzji.

Reklama

Boli mnie, że odchodzę z Bayernu. Życzyłbym sobie innego zakończenia. Wiem, że mogłem pomóc zespołowi w tym sezonie. Chciałem to wszystkim udowodnić podczas kolejnych rozgrywek. Niemniej jednak życzę klubowi i jego kibicom wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział Sadio Mane w rozmowie z Florianem Plettenbergiem, dziennikarzem Sky Sports.

Co prawda Senegalczyk wyjechał na obóz przygotowawczy z Bayernem Monachium, ale nie trenował z pełnym obciążeniem i nie występował w sparingach. W tle prowadził negocjacje z Al-Nassr. Dziś Mane udał się na testy medyczne, po których podpisze kontrakt do 2027 roku z arabskim klubem.

W Monachium napastnik występował zaledwie sezon. Nie pozostawił po sobie dobrego wrażenia. Zdobył 12 bramek i zanotował sześć asyst w 38 meczach. Niemniej jednak zanotował tylko jedno trafienie w tym roku.

WIĘCEJ O NIEMIECKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank