Górnik Zabrze stracił swojego podstawowego pomocnika. Odszedł do Grecji

redakcja

Autor:redakcja

12 lipca 2023, 18:36 • 1 min czytania

Reklama
Górnik Zabrze stracił swojego podstawowego pomocnika. Odszedł do Grecji

Jean Jules Mvondo, który ostatnio występował w Górniku Zabrze, został nowym zawodnikiem Arisu Saloniki.  Z greckim klubem związał się trzyletnim kontraktem. 

Reklama

Kameruński pomocnik trafił do Górnika w 2021 roku na zasadzie wypożyczenia z hiszpańskiego Albacete z opcją pierwokupu. Po roku został pełnoprawnym zawodnikiem drużyny z Zabrza, podpisując kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku.

Po sezonie obie strony (zawodnik i klub) doszły do porozumienia, że są otwarte na transfer już teraz. W międzyczasie Górnik zdążył już znaleźć zastępstwo dla Mvondo – Filipe Nascimento z Radomiaka. Kameruńczyk w barwach „Trójkolorowych” zagrał w 50 spotkaniach, w których zaliczył jedną asystę.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

 

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank