Miasto Wrocław przedłuża termin składania ofert na zakup Śląska

redakcja

Autor:redakcja

02 czerwca 2023, 19:13 • 1 min czytania

Reklama
Miasto Wrocław przedłuża termin składania ofert na zakup Śląska

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował na Twitterze o przedłużeniu okresu składania ofert na zakup Śląska Wrocław do 16 czerwca bieżącego roku.

Reklama

Termin został wydłużony o 11 dni, ponieważ rzekomo poprosiła o to jedna z zagranicznych firm, która jest zainteresowana wzięciem udziału w przetargu, czyli zakupie pakietu większościowego piłkarskiej spółki.

Gmina Wrocław – aktualny właściciel Śląska Wrocław – posiada ponad 99% akcji klubu, który został wyceniony na ok. 8 milionów złotych.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie