Oficjalnie: Jan Urban zostaje w Górniku do czerwca 2025 roku

redakcja

Autor:redakcja

26 maja 2023, 20:31 • 2 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Jan Urban zostaje w Górniku do czerwca 2025 roku

Jan Urban zostaje w Górniku Zabrze na dłużej. Klub z Zabrza poinformował, że przedłużył kontrakt z doświadczonym szkoleniowcem o dwa sezony.

Reklama

Kilka dni temu Górnik Zabrze poinformował o przedłużeniu umowy z Łukaszem Podolskim, ale kto wie, czy nie ważniejszą wieścią jest kontynuowanie współpracy z Janem Urbanem. 61-latek wrócił do klubu w połowie marca i błyskawicznie poukładał zespół. Od tego czasu jego Górnik rozegrał osiem spotkań, sześć wygrał, jedno zremisował i jedno przegrał. Warto dodać, że klub z Zabrza notuję serię sześciu wygranych z rzędu, co rzadko zdarza się na ekstraklasowym poletku.

[Trela: W deszczowe popołudnie w Stoke też dał radę. Jan Urban jak szwajcarski scyzoryk]

Na ten moment zespół Jana Urbana zajmuje szóste miejsce w Ekstraklasie. Do końca sezonu pozostała jedna kolejka. Na zakończenie rozgrywek 2022/23 Górnik uda się do Legnicy na mecz z Miedzią. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu usłyszymy w sobotę około godziny 17:30.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank