Iniesta opuści Japonię, ale dalej chciałby grać w piłkę

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2023, 08:53 • 1 min czytania

Reklama
Iniesta opuści Japonię, ale dalej chciałby grać w piłkę

Andrés Iniesta opuści Vissel Kobe i Japonię. Jego kontrakt z klubem został rozwiązany za porozumieniem stron, ale mistrz świata z 2010 roku nie myśli o zakończeniu kariery piłkarskiej.

Reklama

Doświadczony pomocnik do „Kraju Kwitnącej Wiśni” przeniósł się w lipcu 2018 roku. Umowa Iniesty z Vissel Kobe obowiązywała do końca stycznia przyszłego roku, natomiast Hiszpan swój ostatni mecz dla zespołu z wyspy Honsiu rozegra 1 lipca. – Wyobrażałem sobie, że tutaj przejdę na emertyturę piłkarską. Nadal chcę grać i rywalizować. Decyzja o odejściu została podjęta za obopólną zgodą z klubem, gdy zdałem sobie sprawę, że priorytety trenera są inne – powiedział na konferencji prasowej zawodnik, który ostatnio odgrywał marginalną rolę w zespole prowadzonym przez Takayuki Yoshidę.

Gdzie zobaczymy w najbliższych miesiącach Andrésa Iniestę? Prawdopodobnie na Bliskim Wschodzie lub w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O ZAGRANICZNEJ PIŁCE:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
6
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank