Krychowiak robi Krychowiaka nawet w Arabii Saudyjskiej [WIDEO]

24 maja 2023, 10:24 • 1 min czytania 6 komentarzy

Grzegorz Krychowiak nie popisał się w hitowym starciu ligi arabskiej między Al-Shabab a Al-Nassr. Nie ustrzegł się klasycznych dla niego błędów, przez co jego zespół przegrał z ekipą Cristiano Ronaldo.

Do przerwy Al-Shabab Grzegorza Krychowiaka prowadził z faworyzowanym Al-Nassr Cristiano Ronaldo 2:1. W drugiej połowie ekipa Polaka, w tym sam pomocnik, popełniła mnóstwo prostych błędów i finalnie przegrała starcie na szczycie ligi arabskiej 2:3. Krychowiak zaprezentował jeden ze swoich popisowych numerów, znanych nam bardzo dobrze z reprezentacji, a mianowicie stracił piłkę na własnej połowie i próbował się ratować wślizgiem. Nie poskutkowała ona bezpośrednio golem dla rywali, ale na wyrównujące trafienie nie trzeba było długo czekać bowiem zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Bramkę na wagę trzech punktów dla Al-Nassr zdobył Cristiano Ronaldo. Ekipa Krychowiaka zajmuje trzecie miejsce w lidze arabskiej ze stratą 13 punktów do lidera Al-Ittihad. Ostatnio zanotowała trzy porażki z rzędu. Drużyna Portugalczyka jest natomiast wiceliderem.