Reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy u-17

redakcja

Autor:redakcja

20 maja 2023, 23:04 • 1 min czytania

Reklama
Reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy u-17

Cóż to był za tydzień dla fanów młodzieżowej piłki nożnej w naszym kraju! Reprezentacja u-17 dostarczyła nam ostatnio wiele emocji, wygrywając dwa starcia w grupie na mistrzostwach Europy. Dzięki temu, nasi rodacy są już pewni gry w ćwierćfinale rozgrywek.

Reklama

Najpierw wygrana z Irlandią (5:1), a teraz triumf z reprezentacją Węgier (5:3). Drużyna Marcina Włodarskiego idzie jak burza, zmierzając pewnie w kierunku ćwierćfinału mistrzostw Europy u-17. Co prawda, nasza kadra ma jeszcze do rozegrania jeden mecz – z reprezentacją Walii (wtorek 20:00), jednak obecny stan punktowy pozwala na snucie poważnych planów o grze w fazie pucharowej. Nikt nam już tego nie zabierze – i to jest fakt.

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1660010941767876609?s=20

Tuż po końcowym gwizdku, naszej kadrze pogratulował sam prezes PZPN – Cezary Kulesza:

https://twitter.com/Czarek_Kulesza/status/1660011347889864708?s=20

Reklama

WIĘCEJ O POLSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
9
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank