Jakub Błaszczykowski wrócił na boisko

redakcja

Autor:redakcja

20 maja 2023, 19:45 • 1 min czytania

Reklama
Jakub Błaszczykowski wrócił na boisko

Wielka chwila dla kibiców „Białej Gwiazdy” – Jakub Błaszczykowski wrócił na boisko! Zasłużony reprezentant Polski pojawił się na murawie na ostatnie 10 minut spotkania Wisły z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Reklama

Dla byłego kapitana naszej kadry jest to pierwszy występ od sierpnia 2021 roku. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy zmagał się bowiem z poważna kontuzją. Nic więc dziwnego, że po wejściu na murawę otrzymał owację na stojąco.

Spotkanie między Podbeskidziem, a Wisłą zakończyło się natomiast wynikiem 0:3. Wiślacy pewnie pokonali drużynę Dariusza Żurawia po dwóch bramkach Angela Rodado oraz trafieniu Dawida Szota w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Reklama

WIĘCEJ O POLSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank