Gual miał problemy w szatni. „Opierdolili go rodacy”

redakcja

Autor:redakcja

17 maja 2023, 09:21 • 1 min czytania

Reklama
Gual miał problemy w szatni. „Opierdolili go rodacy”

Za swoje zachowanie w meczu z Legią Warszawa Marc Gual miał nieprzyjemności w szatni Jagiellonii Białystok. O wszystkim na Twitterze napisał Jerzy Kułakowski, dziennikarz „Radia Białystok”.

Reklama

Z dobrego, bardzo dobrego źródła (spotkałem przed chwilą w parku) wiem, że zachowanie Guala nie przeszło bez echa w szatni. Przepraszam za wulgaryzm ale… opierdolili go rodacy Jesus i Israel – napisał na Twitterze Jerzy Kułakowski, dziennikarz „Radia Białystok”.

Sprawa dotyczy ostatniego ligowego spotkania Jagiellonii, która zmierzyła się z Legią w Warszawie. Duma Podlasia na początku pierwszej połowy wyszła na prowadzenie po trafieniu Guala. Hiszpan nie cieszył się jednak z gola. Dzień wcześniej podpisał swój kontrakt ze stołecznym zespołem i postanowił nie celebrować trafienia. To zachowanie nie spotkało się z dobrą reakcją szatni jego wciąż aktualnej drużyny. Snajper zebrał burę od Imaza i Puerto. Finalnie Jaga przegrała mecz 1:5.

Gual w tym sezonie rozegrał 29 ligowych meczów, w których zdobył 15 bramek i zanotował siedem asyst.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank