Matysek: Lukas Podolski podpisze nowy kontrakt z Górnikiem przed meczem z Pogonią

redakcja

Autor:redakcja

10 maja 2023, 18:52 • 1 min czytania

Reklama
Matysek: Lukas Podolski podpisze nowy kontrakt z Górnikiem przed meczem z Pogonią

Dobre wieści dla fanów Górnika Zabrze. W rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim”, prezes Górnika Zabrze – Adam Matysek oświadczył, że Lukas Podolski przedłuży umowę z klubem jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

– Na pewno Lukas chciałby brać udział w pomocy, polepszeniu działalności klubu i tak dalej. Ale my też działamy, to nie jest tak, że ja nic nie robię. Tyle, że działam pełną parą w kuluarach, nie potrzebuję błyszczeć. Ja się już „nabłyszczałem” wystarczająco, grając w piłkę. Teraz potrzebuję czasu na poukładanie tego, jak powinien działać klub. Nowa umowa Lukasa Podolskiego zapewne zostanie jednak podpisana jeszcze przed przyszłotygodniowym meczem z Pogonią Szczecin – oznajmił obecny prezes Górnika Zabrze.

W tym sezonie Ekstraklasy, były mistrz świata miał swój udział przy 15 bramkach ekipy z Zabrza. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w życiu klubu, 37-latek jest także jednym z ulubieńców lokalnych kibiców:

https://twitter.com/PSN_Futbol/status/1653046642960998400?s=20

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank