Matysek: – Kontrakt z Podolskim zostanie podpisany do meczu z Pogonią

redakcja

Autor:redakcja

10 maja 2023, 14:02 • 1 min czytania

Reklama
Matysek: – Kontrakt z Podolskim zostanie podpisany do meczu z Pogonią

Dziennikarz „Dziennika Zachodniego” Adam Musioł przekazał za pośrednictwem Twittera słowa prezesa Górnika Zabrze, Adama Matyska, który informuje o przedłużeniu umowy z Lukasem Podolskim.

Reklama

Kontrakt z Lukasem Podolskim zostanie podpisany do meczu z Pogonią Szczecin – miał powiedzieć Adam Matysek, cytowany na Twitterze przez Adama Musioła. Dziennikarz „Dziennika Zachodniego” poinformował, że wywiad z prezesem Górnika ukaże się niebawem. Na razie przekazał jedynie wiadomość o przedłużeniu umowy przez niemieckiego piłkarza.

Oficjalnie nie znamy długości nowego kontraktu, ale można przypuszczać z dużym prawdopodobieństwem, że tak jak w przypadku wcześniejszych zapisów, Podolski zwiąże się z zabrzanami roczną umową. Niemiec występuje w Górniku od 2021 roku. W tym sezonie rozegrał 28 meczów, w których zdobył siedem bramek i zanotował dziesięć asyst. Pomimo zagrożenia degradacją, w ostatnich kolejkach zabrzanie spisali się bardzo dobrze, wygrywając cztery mecze z rzędu. Obecnie są pewni gry w Ekstraklasie w kolejnym sezonie.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank