Dwie bramki w trzy minuty – szalony start Interu [WIDEO]

10 maja 2023, 21:31 • 1 min czytania 1 komentarz

Już w pierwszej połowie spotkania, derby Mediolanu w półfinale Ligi Mistrzów dostarczyły nam całą masę emocji. Na samym początku spotkania Inter wykorzystał swój moment, zdobywając dwie bramki w odstępie zaledwie trzech minut.

Jako pierwszy do siatki trafił Edin Dzeko. Bośniak pewnie wykorzystał dogranie Hakana Calhanoglu z rzutu rożnego, pokonując Mike’a Maignana już w ósmej minucie meczu. Kilka chwil później, do akcji wkroczył natomiast Henrikh Mkhitaryan. 34-letni Ormianin zwieńczył kontratak Interu mocnym strzałem w środek bramki. Dzięki temu, podwyższył prowadzenie „Nerazzurrich” na 2:0.