Coraz więcej chętnych na Szymona Włodarczyka. Górnik zarobi co najmniej 2 mln euro?

redakcja

Autor:redakcja

03 maja 2023, 17:25 • 1 min czytania

Reklama
Coraz więcej chętnych na Szymona Włodarczyka. Górnik zarobi co najmniej 2 mln euro?

Mimo że Szymon Włodarczyk wiosną znacznie spuścił z tonu względem rundy jesiennej, nadal jest wielu chętnych do jego pozyskania.

Reklama

Według informacji Sebastiana Staszewskiego z Interii, 20-letniego napastnika Górnika Zabrze mają na celowniku m.in. kluby niemieckie – w tym czwarty w tabeli Bundesligi Freiburg i walczące o awans St. Pauli – kluby włoskie (m.in. Udinese) oraz Anderlecht, który ma być najkonkretniejszy.

Kwota transferowa? Górnikowi ma wystarczyć 2-2,5 mln euro.

I trudno się temu dziwić, bo choć Włodarczyk ma w tym sezonie osiem bramek, to w 2023 roku zdobył tylko jedną i to z rzutu karnego. W ostatnim czasie częściej był zawodnikiem rezerwowym niż podstawowego składu.

CZYTAJ WIĘCEJ O GÓRNIKU ZABRZE:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank