Kuriozalna bramka Mbappe w meczu z Lorient [WIDEO]

30 kwietnia 2023, 20:40 • 2 min czytania 0 komentarzy

Paris Saint-Germain znów się skompromitowało. Tym razem paryżanie przegrali na własnym stadionie z Lorient 1:3, ale jeszcze większy numer wywinął bramkarz zwycięskiej drużyny, który w zasadzie podarował bramkę Kylianowi Mbappe.

Sytuacja miała miejsce w 29. minucie spotkania. Bramkarz gości Yvon Mvogo chwycił piłkę w ręce po jednej z akcji PSG i zaczął rozmawiać z jednym z obrońców. Szwajcar tak się jednak zagadał, że wypuścił sobie piłkę przed siebie, nie zważając na to, że obok niego wciąż jest Kylian Mbappe. Ten długo się nie zastanawiał i jak na wytrawnego snajpera przystało, przejął bezpańską piłkę, minął bramkarza i trafił do pustej bramki. Kuriozum.

To jednak jedyny pozytyw tego spotkania jeżeli chodzi o PSG. Paryżanie ostatecznie przegrali z Lorient 1:3, głównie przez to, że od 29. minuty meczu musieli sobie radzić w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Achraf Hakimi.

Niedzielna porażka sprawia, że sytuacja PSG zrobiła się naprawdę niepewna. Jeszcze do niedawna wydawało się, że przewaga paryżan nad Marsylią jest tak duża, że nie ma szans na utratę mistrzostwa Francji. Teraz jednak paryżanie mogą już poczuć oddech rywali na plecach. Jeżeli Olympique wygra wieczorne starcie z Auxerre, to przewaga lidera stopnieje do zaledwie pięciu punktów, a do końca sezonu pozostanie jeszcze pięć kolejek.