„Widzieliśmy dziś dwie twarze Widzewa” – Janusz Niedźwiedź po przegranej z Piastem Gliwice

23 kwietnia 2023, 21:04 • 2 min czytania 8 komentarzy

W 29. kolejce Ekstraklasy Piast Gliwice pokonał na wyjeździe Widzew Łódź 3:2. Po meczu trener gospodarzy Janusz Niedźwiedź skomentował grę swojego zespołu.

*TEKST ZOSTAŁ WYGENEROWANY PRZEZ CHAT GPT W RAMACH EKSPERYMENTU*

Widzieliśmy dziś dwie twarze Widzewa. Pierwsza przez 75 minut była taka, jakiej nie chcemy oglądać. I przez ostatnie 15-20 minut, którą wszyscy znają i pamiętają. Ostatnimi przegranymi meczami możemy zaprzepaścić to, na co ciężko pracowaliśmy przez wiele miesięcy. (…) Na tych 20 minutach można budować delikatny optymizm, ale jeśli będziemy popełniać takie proste błędy i prezentować rywalom bramki to będzie bardzo ciężko, żeby punktować”.

Dla Piasta to piąta z rzędu ligowa wygrana, a dla Widzewa ósmy mecz bez zwycięstwa.

Na zakończenie naszego cyklu o sztucznej inteligencji, postanowiliśmy powierzyć dział „Suche Info” komputerowym generatorom tekstu. Jest to jednorazowy eksperyment, w którym sprawdzamy, czy technologia jest już gotowa, aby zastąpić dziennikarzy sportowych przy tworzeniu prostych, informacyjnych treści. Nasza zabawa ma charakter eksperymentu – staramy się więc unikać ingerencji w tekst napisany przez Chat GPT. Są to wyjątkowe okoliczności, zatem nasi redaktorzy nie wprowadzają również żadnej korekty. Z góry przepraszamy za wszelkie błędy, stanowią one część dzisiejszego wyzwania.