Runjaic: – W drugiej połowie pojawiła się dziwna energia

redakcja

Autor:redakcja

22 kwietnia 2023, 07:25 • 1 min czytania

Reklama
Runjaic: – W drugiej połowie pojawiła się dziwna energia

Nie zagraliśmy na swoim poziomie i w mojej ocenie dzisiejsza porażka była zasłużona – powiedział po przegranej z Wartą Poznań trener Legii Warszawa Kosta Runjaic.

Reklama

Nie chcę wskazywać nikogo po tym meczu. To ja biorę odpowiedzialność za drużynę i wyniki. Mieliśmy serię 19. meczów bez porażki. Od spotkania w Płocku udało się nam pozostać niepokonanym. Teraz musimy zacząć od nowa budować kolejną passę. Nic jeszcze nie osiągnęliśmy w tym sezonie. Bardzo często to powtarzam – jeszcze nic nie wygraliśmy – komentował szkoleniowiec, cytowany przez legia.com.

W pierwszej połowie nie zagraliśmy wybitnie, ale dzięki dużemu posiadaniu piłki kontrolowaliśmy przebieg rywalizacji. W drugiej połowie pojawiła się dziwna energia, powinniśmy trzymać się cierpliwości i tego, co sobie ustaliliśmy – wyjaśniał Niemiec.

Czułem rozczarowanie w szatni po pierwszej połowie z powodu braku zdobytej bramki. Być może było to tylko moje osobiste odczucia. Chcemy przeanalizować ten mecz, ale przede wszystkim skupić się na tym, co przed nami – stwierdził Runjaic.

WIĘCEJ O RUNJAICU:

Reklama

foto. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank