Van den Brom: – Zawsze warto marzyć. Może trafimy na AZ w finale

redakcja

Autor:redakcja

12 kwietnia 2023, 11:10 • 1 min czytania

Reklama

John van den Brom na łamach „NOS” wypowiedział się na temat przygody Lecha Poznań w Lidze Konferencji. Szkoleniowiec twierdzi, że warto marzyć.

Reklama

Mieliśmy trudny start, ale później szło nam lepiej. Gramy bardzo dobrze, a sukcesy w europejskich pucharach czynią ten sezon wyjątkowym. Cała Polska, która kocha futbolu, mówi o nas. Odgrywać w tym ważną rolę jako trener to świetne uczucie – powiedział na łamach holenderskiego „NOS” John van den Brom, trener Lecha Poznań.

Już w czwartek Kolejorz zmierzy się o półfinał Ligi Konferencji z Fiorentiną. Polska piłka klubowa czekała przeszło 30 lat, by nasza drużyna zmierzyła się na tym etapie rozgrywek europejskich pucharów.

To trudny przeciwnik. Jestem ciekawy, jak potoczy się mecz, ale mam pełne zaufanie do swojego zespołu. W tym sezonie w Europie jeszcze nie przegraliśmy u siebie. Liczyłem, że w ćwierćfinale spotkamy się z AZ Alkmaar albo Anderlechtem. Może trafimy na AZ w finale. Zawsze warto marzyć – dodał szkoleniowiec Kolejorza.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank