Reprezentanci Szkocji od 7. minuty niespodziewanie prowadzą z Hiszpanią w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Na listę strzelców wpisał się Scott McTominay.
![Niespodzianka na Hampden Park. Szkoci prowadzą z Hiszpanią [WIDEO]](https://static.weszlo.com/wp-content/uploads/2022/03/220324PYK0036-scaled.jpg)
Błąd w akcji bramkowej popełnił Pedro Porro, który rozgrywa dopiero swój 2. mecz w narodowych barwach. Skorzystał na tym Andrew Robertson, który zagrał do pomocnika Manchesteru United, a ten umieścił futbolówkę w siatce.
Co za początek Szkotów❗ 7. minuta i bramkarz Hiszpanów pokonany ⚽
⚽ Polsat Sport pic.twitter.com/hLnh736ZIa
— Polsat Sport (@polsatsport) March 28, 2023
CZYTAJ WIĘCEJ O ELIMINACJACH DO EURO 2024:
- TRELA: PAŃSTWO W PAŃSTWIE. DLACZEGO KADRA POTRZEBUJE WŁASNEJ WEWNĘTRZNEJ HIERARCHII
- POLSKA NIE PORYWA, ALE NAPRAWIA BŁĘDY. SANTOS BUDUJE, ROZWIĄZUJĄC PROBLEM
- BARTOSZ SALAMON ZASŁUŻYŁ NA KOLEJNE POWOŁANIE
Fot. FotoPyk
U nas podnieta po 1:0 z nędzną Albanią, a Szkoci robią jesień średniowiecza z tyłków Hiszpanów, prowadząc na tę chwilę 2:0.
Ale ta akcja z pierwszą bramką wygląda jak jakaś marna pozoracja, jak już bukom sprzedają to mogliby się wykazać lepszym aktorstwem.
Gdybyśmy wygrywali u siebie 2:0 albo nawet 1:0 z Hiszpanią to mówiliby o tym meczu przez dekady, tak jak żyli Wembley, a dziś Hiszpanię leje praktycznie każdy średnio ogarnięty kraj pokroju Japonii, Maroka czy Szkocji. To już nie jest ta Hiszpania co kiedyś jak to mówi klasyk. No i tylko eliminacje, w których pojedyncze wpadki zdarzają się całkiem często.
Tu trochę o tych CWKSiackich wtykach w KSP
https://polonia-ole.pl/oswiadczenie-jaroslawa-popiolka-kamil-czarzasty/
Oby piłkarską Polonię też wykupił, zaorał, a na Konwiktorskiej otworzył stragan