Łukasz Skorupski broni karnego z dobitką [WIDEO]

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

18 lutego 2023, 18:32 • 1 min czytania 2 komentarze

Łukasz Skorupski znajduje się w wysokiej formie, polski golkiper obronił rzut karny oraz dobitkę.

W meczu Sampdorii z Bologną arbiter prowadzący spotkanie dwukrotnie dyktował rzut karny na korzyść gospodarzy. Po raz pierwszy na jedenasty metr pan Irrati wskazał w 68. minucie. Do piłki podszedł Abdelhamid Sabiri i pewnym strzałem pokonał bramkarza Bolognii. Drugi rzut karny został odgwizdany raptem 3 minuty później a jego wykonawcą ponownie został Sabiri. Tym razem Łukasz Skorupski wyczuł intencje strzelca i w świetnym stylu obronił uderzenie piłkarza Sampdorii. Polski bramkarz obronił także dobitkę.

Bologna pokonała na wyjeździe Sampdorię 2-1 i z 32 punktami zajmuje 7. miejsce w tabeli Serie A.