Cudowny gol Rafała Makowskiego niemal z połowy boiska! [WIDEO]

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

17 lutego 2023, 22:07 • 1 min czytania 8 komentarzy

Cudownym uderzeniem popisał się Rafał Makowski, który na co dzień gra w lidze węgierskiej. Polak zdobył bramkę z koła środkowego.

Kisvarda FC z Rafałem Makowskim w składzie podejmowała na własnym stadionie Upjest. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2-1, a piękną bramkę na wagę zwycięstwa zdobył polski pomocnik.

Makowski bramkę na 2-1 zdobył w 52. minucie, czyli jedynie 6 minut po tym, jak Upjest doprowadził do wyrównania. Kisvarda zajmuje drugą lokatę w lidze węgierskiej, z liczbą 31 punktów traci aż 14 oczek do liderującego Ferencvarosu.

Rafał Makowski jest zawodnikiem Kisvardy od 7 stycznia 2022 roku. Do węgierskiego zespołu przeniósł się ze Śląska Wrocław. Dla obecnej drużyny zagrał 40 spotkań, w których zdobył 7 goli i 3 asysty.