Rodrigo De Paul: Ceballos powinien wylecieć z boiska

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

27 stycznia 2023, 17:19 • 1 min czytania

Reklama
Rodrigo De Paul: Ceballos powinien wylecieć z boiska

Rodrigo De Paul (Atletico Madryt) ma zastrzeżenia do pracy sędziego w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Króla przeciwko Realowi Madryt. Zdaniem Argentyńczyka arbiter podjął złą decyzję na korzyść „Królewskich”.

Reklama

Chodzi o sytuację z 70. minuty, kiedy to Dani Ceballos faulował gracza Atletico tuż przed własnym polem karnym. Jak twierdzi De Paul, w tym momencie sędzia powinien pokazać żółtą kartkę pomocnikowi Realu. – To była oczywista sytuacja. Ceballos powinien obejrzeć drugą żółtą kartkę. Każdy widział to tak samo. Cieszylibyśmy się, gdyby sędzia pomylił się na naszą korzyść, ale żyje się dalej – powiedział De Paul.

Real Madryt pokonał Atletico 3-1 i awansował do półfinału Pucharu Króla. Poza piłkarzami Ancelottiego w kolejnej rundzie znalazły się FC Barcelona, Osasuna Pampeluna i Athletic Bilbao.

Czytaj więcej na Weszło:

Reklama
fot. NEWSPIX.PL
Maciej Karcz

Fan futbolu w myśl zasady "Granie w piłkę jest bardzo proste, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz". Kibic każdego, kto myśli na boisku, bo po co się psychicznie męczyć?

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank