Lech rozpocznie rozmowy z Ishakem

redakcja

Autor:redakcja

13 października 2022, 17:19 • 1 min czytania

Reklama
Lech rozpocznie rozmowy z Ishakem

Jak donosi Sebastian Staszewski z portalu Interia Lech Poznań w piątek rozpocznie rozmowy z Mikaelem Ishakem na temat nowej umowy. W grę wchodzą rekordowe sumy kontraktowe w skali Ekstraklasy.

Reklama

Obecna umowa napastnika i kapitana Mikaela Ishaka wygasa w czerwcu 2023 roku. Już zimą Szwed mógłby podpisać kontrakt z innym zespołem i latem trafić do niego za darmo. Kolejorz stara się przed tym zabezpieczyć, dlatego w przyszłym tygodniu zamierza wystosować nową propozycję kontraktową dla Ishaka. Jak twierdzi Staszewski będą to rekordowe w skali Ekstraklasy pieniądze.

Nie oznacza to jednak, że szwedzki snajper pozostanie w Poznaniu. Lech chce się zabezpieczyć na wypadek bezgotówkowego rozstania z Ishakiem. Kolejka chętnych po Szweda jest dość długa i nawet zimą możliwe pozostaje jego odejście.

W tym sezonie Ishak w 18 meczach zdobył 10 bramek i zanotował pięć asyst.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank