Debiut Tytonia w Twente. W barwach Vitesse zagrali Kozłowski i Białek

redakcja

Autor:redakcja

02 października 2022, 11:31 • 1 min czytania

Reklama
Debiut Tytonia w Twente. W barwach Vitesse zagrali Kozłowski i Białek

Przemysław Tytoń zadebiutował w barwach Twente i zachował czyste konto.

Reklama

35-latek przed sezonem podpisał kontrakt z klubem z Enschede. Od początku była pisana mu rola zmiennika Larsa Unnerstalla. Jednak Niemiec nie mógł zagrać z Vitesse, więc zrodziła się szansa, by w pierwszym składzie wyszedł Polak. Twente wygrało 3:0, więc debiut byłego reprezentanta Polski można uznać za udany.

W wyjściowej jedenastce gości znalazło się miejsce w składzie dla Bartosza Białka i Kacpra Kozłowskiego. Młodzi Polacy tym razem niczym szczególnym się nie wyróżnili. Grali do 82. minuty i zostali zastąpieni odpowiednio przez Romarica Yapiego i Gabriela Vidovicia.

Na ten moment Twente zajmuje piąte miejsce w Eredivisie z dorobkiem szesnastu punktów, a Vitesse jest piętnaste z pięcioma „oczkami” na koncie.

Reklama

WIĘCEJ O FUTBOLU:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank