Fornalik: Zagraliśmy z Lechem zbyt bojaźliwie

redakcja

Autor:redakcja

28 sierpnia 2022, 20:51 • 2 min czytania

Reklama
Fornalik: Zagraliśmy z Lechem zbyt bojaźliwie

Piast Gliwice przegrał dzisiaj z Lechem Poznań przy Bułgarskiej 0:1. Trener ekipy gości – Waldemar Fornalik nie był więc zadowolony z postawy swoich piłkarzy, o czym wspomniał również na pomeczowej konferencji prasowej.

Reklama

– Nie możemy być zadowoleni po tym meczu. Zagraliśmy zbyt bojaźliwie. Szczególnie w ofensywie. Na pewno stać nas na stwarzanie sobie większej liczby sytuacji i lepszą skuteczność. Staraliśmy się, ale dużo z tego nie wyniknęło. Lech to klasowy zespół, a tę jakość widać. Jeżeli chce się z nimi wygrać, to trzeba wznieść na wyżyny, a dzisiaj niestety nie zagraliśmy na miarę swoich możliwości – mówił Fornalik

– Paradoksalnie Lech w tym meczu stworzył sobie mniej dogodnych sytuacji, niż w spotkaniach, które przegrał, a mimo to zdołał z nami wygrać. Jednak taka jest piłka. Nie możemy mieć o to do nikogo żadnych pretensji – kontynuował trener

Szkoleniowiec odniósł się także do sprzeczki Kamila Wilczka z kibicami Lecha. A przynajmniej starał się odnieść, gdyż, jak sam powiedział, nie widział dokładnie całego zdarzenia i jeszcze nie rozmawiał z zawodnikiem.

– Z mojej perspektywy to było zbyt daleko, a poza tym byłem zainteresowany przede wszystkim tym, co dzieje się na boisku. Nie wiem, co konkretnie wydarzyło się w tamtej sytuacji – powiedział opiekun gliwiczan

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIEJ PIŁCE:

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank