Już jutro Raków i Lech rozegrają u siebie swoje pierwsze mecze w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Obydwa spotkania będzie można obejrzeć na antenach oraz w aplikacji TVP Sport.

TVP Sport pokaże również rewanżowe mecze Rakowa i Lecha

Dziś stacja poinformowała, że będzie transmitować również spotkania rewanżowe naszych drużyn w europejskich pucharach. Wspomniane rewanże odbędą się 25 sierpnia. Raków rozpocznie swoje starcie o 19:00, Lech zaś o 20:30. Jutro częstochowianie rozpoczną spotkanie o 18:00, a godzina meczu „Kolejorza” jest taka sama, jak w przypadku ich przyszłotygodniowego starcia.

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix.pl 

Suche Info
29.09.2022

Problemy finansowe Wisły Kraków. Właściciele dołożą pieniądze

Jak donosi TVP Sport – Wisła Kraków ma problemy finansowe i w kasie klubu brakuje nawet kilkunastu milionów złotych. Na spotkaniu współwłaścicieli klubu zapadła decyzja o dokapitalizowaniu spółki. Według portalu dziura finansowa w budżecie jest poważna i, nawet mimo dobrych wskaźników przychodów „Białej Gwiazdy” w poprzednim sezonie, sytuacja jest poważna. Dlatego wczoraj wieczorem współwłaściciele zebrali się na specjalnym spotkaniu poświęconym kwestiom finansowym. Osoby […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Badania: zawodnicy Premier League są najczęściej kontuzjowanymi piłkarzami TOP5 lig

Aż 1231 kontuzji dotknęło zawodników Premier League w poprzednim sezonie – donosi BBC Sport. W żadnej innej topowej lidze Europy nie odnotowano tylu urazów. Według raportu najwięcej urazów doznali zawodnicy Chelsea i ich łączna liczba wyniosła 97. Za nią w zestawieniu znaleźli się zawodnicy Manchesteru United (81 kontuzji) i Liverpoolu (80). Być może jedną ze składowych sukcesu Manchesteru City i zdobycia przez „The Citizens” mistrzostwa kraju […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Manchester United chce ściągnąć kolejnego piłkarza z Eredivisie

Cody Gakpo jest kolejnym celem transferowym Manchesteru United – donoszą holenderskie media. Pomocnik PSV jest w świetnej formie, a gorącym zwolennikiem jest sprowadzenia jest Erik ten Hag. Holender mógł trafić do Manchesteru już tego lata. „Czerwone Diabły” spodziewały się, że uda się taniej wykupić Anthony’ego z Ajaksu Amsterdam, ale ostatecznie Brazylijczyk kosztował tak dużo, że klub nie znalazł już środków na kolejny wydatek na piłkarza drugiej […]
29.09.2022
WeszłoTV
29.09.2022

Quiz od 19:30: jeden z uczestników zna pytania, reszta musi go zdemaskować

Dziś quiz „Agent”. Jeden z uczestników dostał pytania i odpowiedzi przed quizem. Musi odpowiadać skutecznie, ale nie dać się zdemaskować reszcie. Na koniec głosowanie z kopertami i piórkami jak w Agencie. Do wygrania ziemniak, bardzo duży ziemniak. Uczestnikami: Piela, Roki, Białek, Kotleszka, Paczul. 
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Piłkarz Liverpoolu okradziony. Był w domu z dzieckiem w trakcie napaści

Alex Oxlade-Chamberlain i jego partnerka zostali okradzeni przez włamywaczy, którzy wdarli się do ich domu. Złodzieje skradli m.in. biżuterie i markowe torebki. O sprawie donoszą liverpoolskie media. Do włamania miało dojść we wtorek o 22:45. Złodzieje wdarli się do domu piłkarza oraz Perrie Edwards (piosenkarka zespołu Little Mix) w Wilmslow w Cheshire. Para była w domu w trakcie włamania, a ich trzynastomiesięczny syn spał. Złodzieje zabrali z rezydencji między innymi biżuterie, markowe torebki […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Poważny uraz obrońcy Stali Mielec

Dominikas Barauskas doznał poważnego urazu kolana. To oznacza, że litewski obrońca Stali Mielec w tym roku już nie zagra w piłkę i wróci najwcześniej w rundzie wiosennej tego sezonu. Barauskas był podstawowym stoperem ekstraklasowej Stali. Poza meczami, w których pauzował przez drobne problemy ze zdrowiem, grał w ustawieniu z trójką w tyłach w ekipie Adama Majewskiego. Teraz jednak mielczanie będą musieli radzić sobie bez niego. Obrońca Stali doznał bowiem urazu kolana […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Problemy finansowe Wisły Kraków. Właściciele dołożą pieniądze

Jak donosi TVP Sport – Wisła Kraków ma problemy finansowe i w kasie klubu brakuje nawet kilkunastu milionów złotych. Na spotkaniu współwłaścicieli klubu zapadła decyzja o dokapitalizowaniu spółki. Według portalu dziura finansowa w budżecie jest poważna i, nawet mimo dobrych wskaźników przychodów „Białej Gwiazdy” w poprzednim sezonie, sytuacja jest poważna. Dlatego wczoraj wieczorem współwłaściciele zebrali się na specjalnym spotkaniu poświęconym kwestiom finansowym. Osoby […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Badania: zawodnicy Premier League są najczęściej kontuzjowanymi piłkarzami TOP5 lig

Aż 1231 kontuzji dotknęło zawodników Premier League w poprzednim sezonie – donosi BBC Sport. W żadnej innej topowej lidze Europy nie odnotowano tylu urazów. Według raportu najwięcej urazów doznali zawodnicy Chelsea i ich łączna liczba wyniosła 97. Za nią w zestawieniu znaleźli się zawodnicy Manchesteru United (81 kontuzji) i Liverpoolu (80). Być może jedną ze składowych sukcesu Manchesteru City i zdobycia przez „The Citizens” mistrzostwa kraju […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Manchester United chce ściągnąć kolejnego piłkarza z Eredivisie

Cody Gakpo jest kolejnym celem transferowym Manchesteru United – donoszą holenderskie media. Pomocnik PSV jest w świetnej formie, a gorącym zwolennikiem jest sprowadzenia jest Erik ten Hag. Holender mógł trafić do Manchesteru już tego lata. „Czerwone Diabły” spodziewały się, że uda się taniej wykupić Anthony’ego z Ajaksu Amsterdam, ale ostatecznie Brazylijczyk kosztował tak dużo, że klub nie znalazł już środków na kolejny wydatek na piłkarza drugiej […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Piłkarz Liverpoolu okradziony. Był w domu z dzieckiem w trakcie napaści

Alex Oxlade-Chamberlain i jego partnerka zostali okradzeni przez włamywaczy, którzy wdarli się do ich domu. Złodzieje skradli m.in. biżuterie i markowe torebki. O sprawie donoszą liverpoolskie media. Do włamania miało dojść we wtorek o 22:45. Złodzieje wdarli się do domu piłkarza oraz Perrie Edwards (piosenkarka zespołu Little Mix) w Wilmslow w Cheshire. Para była w domu w trakcie włamania, a ich trzynastomiesięczny syn spał. Złodzieje zabrali z rezydencji między innymi biżuterie, markowe torebki […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Poważny uraz obrońcy Stali Mielec

Dominikas Barauskas doznał poważnego urazu kolana. To oznacza, że litewski obrońca Stali Mielec w tym roku już nie zagra w piłkę i wróci najwcześniej w rundzie wiosennej tego sezonu. Barauskas był podstawowym stoperem ekstraklasowej Stali. Poza meczami, w których pauzował przez drobne problemy ze zdrowiem, grał w ustawieniu z trójką w tyłach w ekipie Adama Majewskiego. Teraz jednak mielczanie będą musieli radzić sobie bez niego. Obrońca Stali doznał bowiem urazu kolana […]
29.09.2022
Suche Info
29.09.2022

Lechia wybrała nowego kapitana. Paixao poza radą drużyny

Maciej Gajos został nowym kapitanem Lechii Gdańsk. To pokłosie głosowania wewnątrz drużyny, w którym udział wzięli wszyscy zawodnicy gdańskiego klubu. W tym sezonie to już trzeci kapitan Lechii. Wcześniej opaski kapitańskie zakładali Dusan Kuciak oraz Flavio Paixao. W mediach pisało się o konflikcie między tymi piłkarzami, podobno mieli sobie nawet nie podawać ręki. W ostatnim meczu z Jagiellonią Białystok opaska trafiła na ramię Macieja Gajosa. I tak będzie też […]
29.09.2022
Liczba komentarzy: 30
Subscribe
Powiadom o
guest
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Puchacz Rozjemca
Puchacz Rozjemca(@puchacz-rozjemca)
1 miesiąc temu

Ciekawe kogo wylosują w grupach…

Łukasz
Łukasz
1 miesiąc temu

Na wszelki wypadek niech podczas losowania filmują twarz Rutka;)

Zboczeniec
Zboczeniec
1 miesiąc temu

To w Pucharze Polski są grupy?

Gregory Holiday
Gregory Holiday
1 miesiąc temu

Kogo by nie wylosowali wiadomo że wystawią na nich rezerwy żeby oszczędzać się na potężną Koronę Kielce i Miedź Legnicę

numer bestii 711
numer bestii 711
1 miesiąc temu

brawo TVP i Jacek Kurski!
przypomnijacie sobie kodowane transmisje meczow z poprzednich lat…

Faraon
Faraon
1 miesiąc temu

Jacek Kurski mendą i propagandzistą jest, ale trzeba przyznać, że za jego czasów jako tako ten sport w TVP ogarnięty jest.

F91-DudeLange
F91-DudeLange(@f91-dudelange)
1 miesiąc temu
Reply to  Faraon

No, za taką kasę, którą przytulił powinien dawać PL, LL i wszystkie mecze LM do wyboru… a o kodowanych transmisjach, o których pisze ten jełop wyżej, to chyba chodziło Polsat?

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
1 miesiąc temu
Reply to  F91-DudeLange

Tak, jełopie, pewnie o polsat.

F91-DudeLange
F91-DudeLange(@f91-dudelange)
1 miesiąc temu

Ilu miłośników kurwizji widzę… nie dziwne, że ten kraj kiedyś rozebrali.

wypissdalać
wypissdalać
1 miesiąc temu

brawo skurski syn? chyba ciebie posrało

numer bestii 711
numer bestii 711
1 miesiąc temu
Reply to  wypissdalać

k9lega wylacz troche tvn a zobaczysz jakie zycie jest piekne bez ciaglego szcucia i hejtu

lasalu
lasalu
1 miesiąc temu

Akurat sport w TVP to zasługa Szkolnikowskiego. Kurski tylko dystrybuuje kasę.

numer bestii 711
numer bestii 711
1 miesiąc temu
Reply to  lasalu

ale odpowiednio ja dystrybuuuje i zapowiadal wielokrotnie ze repra zawsze bedzie nie kodowana ogolnie dostepna. jest tez polska ekstraklapa czego nie bylo wczesniej i puchary ktorych tez nie bylo wczesniej. sport bardzo poszedl do przodu i trzeba to docenic bez wzgledu na animozje polityczne.

WSI24
WSI24
1 miesiąc temu

Wcześniej z TVP kasa szła do Lisów i innych czerwonych „arystokratów” i ich firemek słupów

Szymek niewydymek
Szymek niewydymek
1 miesiąc temu

W dzisiejszych czasach dobra komedia nie jest zła.

Jest kurwa taka, co ma kolegę Spartaka
Jest kurwa taka, co ma kolegę Spartaka
1 miesiąc temu

Trzymamy kciuki za awans Śmiechu Poznań, wtedy już na pewno spierdolą się z ligi

Piotr...? Co? Wlazło.
Piotr...? Co? Wlazło.
1 miesiąc temu

to najważniejsze, chętnie obejrzę tą czeską Lechię Gdańsk kontra Raków
i dudelanż kontra poznański lech, dobrze, że są strimy w yt i pozdrawiam

ziut
ziut
1 miesiąc temu

Bardzo mnie to cieszy. Beki z tych wronieckich pokrak nigdy za wiele

Piotr...? Co? Wlazło.
Piotr...? Co? Wlazło.
1 miesiąc temu

dzisiaj tylko lech i tylko raków

Stanisław Krzysztowski
Stanisław Krzysztowski
1 miesiąc temu

A po co? A na co? A komu to potrzebne?

Szczepan
Szczepan
1 miesiąc temu

Jak to dobrze że mamy TVP. Kogo dupcia boli może płacić na kodowane stacje.

Proboszcz
Proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Szczepan

Za TVP płacimy (podatnicy) dwa miliardy rocznie ! Mało ? Ale fakt ,że oprócz mszy,propagandy i pielgrzymek pokazują mecze naszych drużyn to akurat duży plus ,tylko jak Lech i Raków odpadną (oby nie ) to niech nie zwalają na Tuska 🙂

numer bestii 711
numer bestii 711
1 miesiąc temu
Reply to  Proboszcz

jakie 2 mld-cos ci sie popierd. w tym tvnie.
porownaj sobie budzety tvn i tvp glabie i dopiero stawaj do dyskusji. tak samo historie tych dotacji i jak bylo za poprzednich rzadow-wiedza cie wyzwoli.
ja wole sytuacje jak teraz ze mam wybor-jest kilka spojrzen na obecna sytuacje i rozne strony w roznych tv. przypomnij sobie jak bylo wczesniej -wszystkie stacje to samo pokazywaly!

Eweryst Rzeżączka
Eweryst Rzeżączka
1 miesiąc temu

Kurwa debilu, jest różnica między propagandą telewizji publicznej, a propagandą TVN. Wiesz jaka? Na TVN twoi rodzice nie płacą ani złotówki

FOZZ
FOZZ
1 miesiąc temu

A za jakie pieniądze powstał TVN i dalej z nich korzysta? Podpowiem …qrwa z moich pieniędzy bolszewicki cepie

Eweryst Rzeżączka
Eweryst Rzeżączka
1 miesiąc temu
Reply to  FOZZ

Jak ty podatków nie płacisz gimbie tylko twoi starzy, nawet mi ich szkoda że pisowca muszą utrzymywać, ale pewnie też są nierobami

Proboszcz
Proboszcz
1 miesiąc temu

Idioto , TVN się sam finansuje bo jest prywatny ,a twoje ulubione TVP finansujemy niestety my podatnicy ,Ty na pewno nic nie dajesz bo wnioskuję że jesteś pasożytem i beneficjentem socjalu ,tępa dzido

wypissdalać
wypissdalać
1 miesiąc temu
Reply to  Szczepan

Masz już zeżarty mózg od tej propagandy pissdzielców, pielgrzymek, orędzi jarka i festiwali disco polo

POd Berlinem
POd Berlinem
1 miesiąc temu
Reply to  wypissdalać

Peowski przygłupie oglądaj stokrotke jak ci prawdę mówi może zaprosi cię na kolejne urodziny Hitlera w sumie macie już kolejnego fuhrera z niemiec

Olo
Olo
1 miesiąc temu
Reply to  POd Berlinem

Standardowy wpis pisiora. Wy macie uczulenie na interpunkcję, bezmózgie jełopy?