Lech – Dinamo: największa temperatura od lat

redakcja

Autor:redakcja

21 lipca 2022, 19:45 • 1 min czytania

Reklama
Lech – Dinamo: największa temperatura od lat

Jest czwartek, popołudnie, pogoda też nie sprzyja do gry w piłkę… Mimo solidnego upału, Lech Poznań spokojnie odprawia z kwitkiem Dinamo Batumi. Naprawdę solidnego – przy Bułgarskiej odnotowano dziś najwyższą temperaturę od lat na meczu piłkarskim z udziałem polskiej drużyny.

Reklama

36 stopni – tyle pokazały termometry dziś w Poznaniu w momencie, gdy Lech Poznań rozgrywał swój mecz. Statystyki pogodowe prowadzi portal „90 minut”. Ostatnim „najgorętszym” meczem z udziału polskiego zespołu było spotkanie Japonia – Polska rozgrywane w Wołgogradzie.

Cała czołówka największych temperatur przedstawia się następująco:

Reklama

Pogoda tym razem zaskoczyła rywali „Kolejorza”. Mistrz Polski wygrał z Dinamo Batumi aż 5:0.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank