Barcelona zaprezentowała Lewandowskiego

redakcja

Autor:redakcja

20 lipca 2022, 19:14 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona zaprezentowała Lewandowskiego

Barcelona w środę wieczorem oficjalnie zaprezentowała Roberta Lewandowskiego przed dziennikarzami. Konferencja w Miami nie trwała długo, raptem 12 minut.

Reklama

 – Jesteśmy dumni, że Robert chciał do nas przyjść i że włożył tyle wysiłku, by do tego doprowadzić – powiedział prezydent Joan Laporta.

Polak na początku przywitał się po katalońsku, a potem powiedział kilka zdań typowych dla tego typu okoliczności. – Chcę zdobywać trofea z tym wspaniałym klubem. Nie straciłem głodu golu i głodu sukcesów. To niesamowite, że tu jestem. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu. Wiem, że oczekuje się ode mnie przede wszystkim bramek i pomagania drużynie. Jestem na to gotowy – stwierdził.

Na koniec „Lewy” pozował w koszulce ze swoim nazwiskiem, ale bez numeru.

Reklama

WIĘCEJ O ROBERCIE LEWANDOWSKIM W BARCELONIE:

Fot. YouTube FC Barcelona

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank