Dominik Furman kontra Guilherme | BRAMA DNIA

19 lipca 2022, 12:20 • 1 min czytania 0 komentarzy

Wtorkowa „Brama dnia” w klimatach legijnych. Zapraszamy do oglądania i głosowania!

DOMINIK FURMAN VS ŚLĄSK WROCŁAW (19.07.2015)

Siedem lat temu Legia Warszawa wygrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 4:1 w 1. kolejce Ekstraklasy sezonu 2015/2016. Gospodarze prowadzili od 27. minuty dzięki trafieniu Flavio Paixao, ale chwilę później obraz gry całkowicie się zmienił. Pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się bowiem Dominik Furman.

GUILHERME VS IFK MARIEHAMN (19.07.2017)

Pięć lat temu Legia Warszawa pokonała 6:0 fińskie IFK Mariehamn w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Wynik spotkania otworzył już w szóstej minucie Brazylijczyk Guilherme, który oddał fantastyczny strzał z dystansu.