Łukasz Sekulski na dłużej w Wiśle Płock

redakcja

Autor:redakcja

14 lipca 2022, 18:21 • 1 min czytania

Reklama
Łukasz Sekulski na dłużej w Wiśle Płock

Łukasz Sekulski podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Na mocy prolongowanej umowy napastnik będzie występował w zespole Nafciarzy do końca czerwca 2025 roku.

Reklama

Dotychczasowa umowa Sekulskiego, którą podpisał rok temu, obowiązywała jeszcze przez 12 miesięcy. Na mocy nowego kontraktu napastnik będzie występował przy ul. Łukasiewicza 34 o dwa lata dłużej. 31-latek do Wisły Płock trafił przed rokiem z ŁKS Łódź. W minionym sezonie rozegrał 28 ligowych spotkań, w których zdobył 13 bramek i miał trzy asysty. Był najskuteczniejszym snajperem Nafciarzy, a także zwyciężył w klasyfikacji kanadyjskiej.

Sekulski był również nominowany do nagrody dla najlepszego strzelca Ekstraklasy w poprzednim sezonie. Przedłużając umowę do 2025 roku 31-letni napastnik dołączył m.in. do Adama Chrzanowskiego czy Damiana Michalskiego, którzy również na tak długo zabezpieczyli swoją przyszłość w płockim klubie.

WIĘCEJ O WIŚLE PŁOCK:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie