Łukasz Sekulski podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Na mocy prolongowanej umowy napastnik będzie występował w zespole Nafciarzy do końca czerwca 2025 roku.

Łukasz Sekulski na dłużej w Wiśle Płock

Dotychczasowa umowa Sekulskiego, którą podpisał rok temu, obowiązywała jeszcze przez 12 miesięcy. Na mocy nowego kontraktu napastnik będzie występował przy ul. Łukasiewicza 34 o dwa lata dłużej. 31-latek do Wisły Płock trafił przed rokiem z ŁKS Łódź. W minionym sezonie rozegrał 28 ligowych spotkań, w których zdobył 13 bramek i miał trzy asysty. Był najskuteczniejszym snajperem Nafciarzy, a także zwyciężył w klasyfikacji kanadyjskiej.

Sekulski był również nominowany do nagrody dla najlepszego strzelca Ekstraklasy w poprzednim sezonie. Przedłużając umowę do 2025 roku 31-letni napastnik dołączył m.in. do Adama Chrzanowskiego czy Damiana Michalskiego, którzy również na tak długo zabezpieczyli swoją przyszłość w płockim klubie.

WIĘCEJ O WIŚLE PŁOCK:

Fot. Newspix

Suche Info
02.12.2022

Kolejne zatrzymanie w sprawie „milionowej szkody” w PZPN

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w czwartek kolejną osobę związaną w przeszłości z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Chodzi o Andrzej P., kierującego firmą Lagardere Sports Poland (wcześniej znaną jako SportFive). Przez 25 lat (do 30 lipca 2022 roku) pośredniczyła ona przy podpisywaniu większości umów przez PZPN. Czynności śledczych są związane z potencjalną szkodą 1 mln zł, na jaką mieli narazić związek w 2014 roku m.in. członkowie zarządu i były […]
02.12.2022
Mistrzostwa Świata 2022
02.12.2022

LIVE: Ghana wyrzuci Urugwaj? Korea powalczy o awans?

Witajcie na piątkowej relacji LIVE. Dziś szykują nam się naprawdę fajne meczycha, bo nic nie jest jeszcze w pełni rozstrzygnięte. Ani w grupie H, ani G. Najpierw o 16:00 zagrają Ghana z Urugwajem (zapewne o 2. miejsce), a także pewna awansu Portugalia z Koreą Południową. O 20:00 zobaczymy zaś starcie Szwajcarii z Serbami o wysokiej temperaturze i mecz Brazylii z Kamerunem. Zapraszamy.
02.12.2022
Mistrzostwa Świata 2022
02.12.2022

Modlitwa o piłkę nożną

Dziennikarz: „Gramy z Francją już w niedzielę”. Piotr Zieliński: „To do kościoła z rana, pomodlić się i będzie dobrze”. Dziennikarz: „W Dosze nie ma kościołów rzymsko-katolickich”. Zieliński: „Ale w Polsce ich nie brakuje”. Co prawda jest w tym dialogu drobna nieścisłość, bo w Katarze stoi pozbawiony zewnętrznych symboli chrześcijańskich Kościół Matki Bożej Różańcowej, ale sens pozostaje ten sam – mistrzostwa świata to jedna wielka msza.  Diego Maradona junior przyznał kiedyś, […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Chorwaci opłacą Lukaku miesięczne wakacje w Splicie?

Romelu Lukaku zmarnował wiele doskonałych okazji bramkowych w meczu z Chorwacją, w wyniku czego Belgowie zapisali tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie, przez co odpadli z mistrzostw świata. Za swoją strzelecką indolencję może otrzymać… bezpłatne, miesięczne wakacje w Splicie. – Let’s go Lukaku! Musimy opłacić ci miesiąc wakacji w Splicie. Zróbmy to! – powiedział były reprezentant Chorwacji Ivan Rakitić w relacji w mediach społecznościowych. Pomocnik chciał tym samym podziękować belgijskiemu […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Gumny: – Z wypiętą klatą wejdę do szatni w Niemczech

Choć Robert Gumny nie zagrał jeszcze minuty w mistrzostwach świata, stwierdził na konferencji prasowej, że nie boi się swojego debiutu. Zapowiedział, że zagra i będzie szarpał nawet, jeśli trener wystawi go w ataku. – Bardzo czekam na minuty na mundialu. Bez względu na to, gdzie zagram, dam z siebie wszystko. Nie boję się występu na lewej obronie. Nawet jak trener Czesław Michniewicz mnie wystawi w ataku, będę szarpał. Nasz szkoleniowiec jest wspaniałym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Kiwior: – Nie ma rozmów na inne tematy oprócz mundialu

W meczu z Argentyną Jakub Kiwior popełnił błąd, który mógł kosztować Polskę odpadnięcie z mistrzostw świata. Lautaro Martinez spudłował jednak w sytuacji sam na sam. O tę akcję, a także sytuację klubową obrońca został zapytany na konferencji prasowej. – Zdawałem sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd. Mogę się teraz skupić na tym, by kolejnych tego typu nie popełnić. Jest dużo rzeczy, które należy poprawić w mojej grze, ale przyjdzie czas na analizę. Obecnie […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Kolejne zatrzymanie w sprawie „milionowej szkody” w PZPN

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w czwartek kolejną osobę związaną w przeszłości z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Chodzi o Andrzej P., kierującego firmą Lagardere Sports Poland (wcześniej znaną jako SportFive). Przez 25 lat (do 30 lipca 2022 roku) pośredniczyła ona przy podpisywaniu większości umów przez PZPN. Czynności śledczych są związane z potencjalną szkodą 1 mln zł, na jaką mieli narazić związek w 2014 roku m.in. członkowie zarządu i były […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Chorwaci opłacą Lukaku miesięczne wakacje w Splicie?

Romelu Lukaku zmarnował wiele doskonałych okazji bramkowych w meczu z Chorwacją, w wyniku czego Belgowie zapisali tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie, przez co odpadli z mistrzostw świata. Za swoją strzelecką indolencję może otrzymać… bezpłatne, miesięczne wakacje w Splicie. – Let’s go Lukaku! Musimy opłacić ci miesiąc wakacji w Splicie. Zróbmy to! – powiedział były reprezentant Chorwacji Ivan Rakitić w relacji w mediach społecznościowych. Pomocnik chciał tym samym podziękować belgijskiemu […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Gumny: – Z wypiętą klatą wejdę do szatni w Niemczech

Choć Robert Gumny nie zagrał jeszcze minuty w mistrzostwach świata, stwierdził na konferencji prasowej, że nie boi się swojego debiutu. Zapowiedział, że zagra i będzie szarpał nawet, jeśli trener wystawi go w ataku. – Bardzo czekam na minuty na mundialu. Bez względu na to, gdzie zagram, dam z siebie wszystko. Nie boję się występu na lewej obronie. Nawet jak trener Czesław Michniewicz mnie wystawi w ataku, będę szarpał. Nasz szkoleniowiec jest wspaniałym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Kiwior: – Nie ma rozmów na inne tematy oprócz mundialu

W meczu z Argentyną Jakub Kiwior popełnił błąd, który mógł kosztować Polskę odpadnięcie z mistrzostw świata. Lautaro Martinez spudłował jednak w sytuacji sam na sam. O tę akcję, a także sytuację klubową obrońca został zapytany na konferencji prasowej. – Zdawałem sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd. Mogę się teraz skupić na tym, by kolejnych tego typu nie popełnić. Jest dużo rzeczy, które należy poprawić w mojej grze, ale przyjdzie czas na analizę. Obecnie […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Grabara: – 1% szans z Francją, to i tak więcej niż gdybyśmy odpadli z MŚ

Podczas piątkowej konferencji prasowej Kamil Grabara został zapytany o postawę Wojciecha Szczęsnego i reprezentację Danii, która odpadła z mistrzostw świata. Jak zwykle nie zabrakło żartów z jego strony. – Życzyłbym sobie, bym był jak Wojtek Szczęsny. Spytałem go, czemu im starszy jest, tym lepiej gra. Mam nadzieję, że w mistrzostwach świata zajdziemy jak najdalej. Po takim sukcesie Wojtek będzie mógł skończy karierę reprezentacyjną, dając szansę innym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Lewandowski: – Gwarantuję wam, że z Francją będzie nam łatwiej grać

Już w niedzielę reprezentacja Polski po 36 latach przerwy ponownie wystąpi w fazie pucharowej mistrzostw świata. Rywalem biało-czerwonych jest Francja, z którą zdaniem Roberta Lewandowskiego będzie nam łatwiej grać niż z Argentyną. – Tyle lat Polska czekała na awans do fazy pucharowej mistrzostw świata, więc to jest wielkie osiągnięcie, pomimo tego, że czujemy niedosyt z powodu tego, jak graliśmy. Nie mamy już nic do stracenia. To będzie dla nas […]
02.12.2022
Liczba komentarzy: 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kut As
Kut As
4 miesięcy temu

he he he, a w ŁKS nie strzelał za co był cyklicznie opluwany przez tamtejszych obszczymurków.
Nie strzelał, bo komuś zamarzyła się ŁKSiacka Barcelona. Wyszła parodia, czyli pierdylion bezproduktywnych podań w poprzek i do tyłu. Dosłownie jak w rugby. Kreowanie sytuacji napstnikom na poziomie żadnym, jednak obszczymurki do dnia dzisiejszego, winą za brak bramek obwiniają jedynie napastników. Przecież jak napastnik, to ma strzelać, nawet jak nie ma z czego.

Fan Kazimierza D.
Fan Kazimierza D.
4 miesięcy temu

Ten rok może być bardzo pomyślny dla Wisły Płock. Mają bardzo doświadczony i dobry skład. Jak obejdzie się bez kontuzji Wolskiego, Szwocha czy Furmana i sił starczy na bieganie, to mogą nieźle namieszać.