Wdowiak: Mamy w sobie siłę i wiarę

redakcja

Autor:redakcja

19 czerwca 2022, 21:04 • 1 min czytania

Reklama
Wdowiak: Mamy w sobie siłę i wiarę

Raków Częstochowa kilka dni temu zaczął okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Mateusz Wdowiak dla oficjalnej strony klubowej wypowiedział się na temat powrotu do treningów i FC Astanie, rywalu częstochowian w europejskich pucharach. 

Reklama

Myślę, że to był wystarczająco długi czas. Pojawił się już głód powrotu do treningów. Widać to po pierwszych dniach, gdzie wszyscy pracują z dużą werwą. Przed nami obóz i stosunkowo krótki czas, bo już 9 lipca zagramy z Lechem Poznań o Superpuchar Polski. To będzie z pewnością intensywny czas, żeby odpowiednio przygotować się do sezonu – powiedział Wdowiak dla oficjalnej strony klubowej Rakowa.

Na pewno jest to mocny rywal, który ma w swojej historii występy w Lidze Mistrzów. Pokazaliśmy jednak w zeszłym sezonie, że grając z dużymi markami, zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Na pewno mamy siłę i wiarę, że wykonamy dobrze swoją pracę i awansujemy do kolejnej rundy – przekonuje piłkarz Rakowa.

Czytaj więcej o Rakowie:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank