Reklama

PZPN ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi

redakcja

Autor:redakcja

15 czerwca 2022, 18:28 • 6 min czytania 0 komentarzy

Rozgrywki na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce rozpoczną się 16 lipca.

PZPN ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi

Sezon drugoligowców potrwa prawie 11 miesięcy. Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 16-17 lipca, ostatnią – na 3-4 czerwca. Jako spadkowicze z pierwszej ligi do rozgrywek przystąpią Stomil Olsztyn, Górnik Polkowice i GKS Jastrzębie. Na ten poziom zaś awans zapewniły już sobie Zagłębie II Lubin i Siarka Tarnobrzeg.

O miejsce wśród drugoligowców wciąż walczą Legionovia Legionowo z Polonią Warszawa w grupie I III ligi, oraz Olimpia Grudziądz z Kotwicą Kołobrzeg w grupie II.

Grono drugoligowców opuściły zaś Stal Rzeszów, Chojniczanka Chojnice i Ruch Chorzów (awans), a także Hutnik Kraków, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Sokół Ostróda i GKS Bełchatów (spadek).

Kolejka 1 – 16-17 lipca

Reklama

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wigry Suwałki – Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław
mistrz grupy II III ligi – Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin – Pogoń Siedlce
mistrz grupy I III ligi – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice

Kolejka 2 – 23-24 lipca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Górnik Polkowice
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – mistrz grupy I III ligi
Stomil Olsztyn – Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław – mistrz grupy II III ligi
Znicz Pruszków – Radunia Stężyca
Lech II Poznań – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Wigry Suwałki

Kolejka 3 – 30-31 lipca

Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Lech II Poznań
mistrz grupy II III ligi – Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin – Śląsk II Wrocław
mistrz grupy I III ligi – Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice – Motor Lublin

Kolejka 4 – 6-7 sierpnia

Reklama

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn – Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław – mistrz grupy I III ligi
Znicz Pruszków – Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań – mistrz grupy II III ligi
Wisła Puławy – Radunia Stężyca
Wigry Suwałki – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 5 – 10 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radunia Stężyca – Wigry Suwałki
mistrz grupy II III ligi – Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin – Lech II Poznań
mistrz grupy I III ligi – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 6 – 13-14 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – mistrz grupy I III ligi
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin
Wigry Suwałki – mistrz grupy II III ligi
Siarka Tarnobrzeg – Radunia Stężyca

Kolejka 7 – 20-21 sierpnia

Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
mistrz grupy II III ligi – Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie II Lubin – Wigry Suwałki
mistrz grupy I III ligi – Wisła Puławy
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Stomil Olsztyn
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce

Kolejka 8 – 27-28 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – mistrz grupy I III ligi
Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca – mistrz grupy II III ligi

Kolejka 9 – 3-4 września

mistrz grupy II III ligi – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie II Lubin – Radunia Stężyca
mistrz grupy I III ligi – Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Motor Lublin – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn

Kolejka 10 – 10-11 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań – Motor Lublin
Wisła Puławy – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca – mistrz grupy I III ligi
mistrz grupy II III ligi – Zagłębie II Lubin

Kolejka 11 – 17-18 września

Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
mistrz grupy I III ligi – mistrz grupy II III ligi
Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
Motor Lublin – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław

Kolejka 12 – 24-25 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Wigry Suwałki – Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg – Górnik Polkowice
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
mistrz grupy II III ligi – Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin – mistrz grupy I III ligi

Kolejka 13 – 1-2 października

mistrz grupy I III ligi – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia Kraków – Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg – mistrz grupy II III ligi
Górnik Polkowice – Radunia Stężyca
Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Stomil Olsztyn – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków

Kolejka 14 – 8-9 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – Motor Lublin
mistrz grupy II III ligi – Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg
mistrz grupy I III ligi – Garbarnia Kraków

Kolejka 15 – 15-16 października

Garbarnia Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg – mistrz grupy I III ligi
Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin
Motor Lublin – mistrz grupy II III ligi
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Lech II Poznań

Kolejka 16 – 22-23 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Lech II Poznań
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg – Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
mistrz grupy II III ligi – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin – Motor Lublin
mistrz grupy I III ligi – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg

Kolejka 17 – 29-30 października

Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – mistrz grupy I III ligi
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce – mistrz grupy II III ligi
Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Lech II Poznań – Wisła Puławy

CZYTAJ WIĘCEJ O 2 LIDZE:

fot. Newspix

Najnowsze

Igrzyska

Stefano Lavarini: Uwielbiam grać w pokera. On ma coś z siatkówki [WYWIAD]

Jakub Radomski
0
Stefano Lavarini: Uwielbiam grać w pokera. On ma coś z siatkówki [WYWIAD]
Ekstraklasa

Jagoda: Praca przy Ekstraklasie? Jestem jak grzybiarz w lesie w okresie suszy

Kamil Warzocha
6
Jagoda: Praca przy Ekstraklasie? Jestem jak grzybiarz w lesie w okresie suszy

Niższe ligi

Komentarze

0 komentarzy

Loading...