Charatin: – Nie podoba mi się, że rzadko gram

redakcja

Autor:redakcja

13 czerwca 2022, 21:05 • 1 min czytania

Reklama
Charatin: – Nie podoba mi się, że rzadko gram

Ihor Charatin może w letnim oknie transferowym odejść z Legii Warszawa. Ukraiński pomocnik nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole. Z formy zawodnika nieusatysfakcjonowany jest również dyrektor sportowy Wojskowych Jacek Zieliński.

Reklama

Rozmawialiśmy o mojej przyszłości i decyzja dyrektora sportowego nie jest dla mnie niespodzianką. Też nie podoba mi się to, że rzadko gram. Jeśli pojawi się dobra oferta, to ją rozważę – powiedział o swojej przyszłości Charatin na łamach portalu dynamo.kiev.ua.

Ukraiński pomocnik odniósł się do słów Jacka Zielińskiego, który stwierdził, że zarówno Charatin jak i Lirim Kastrati mogą szukać sobie nowych klubów. Jednak jeśli żaden z nich nie wzbudzi zainteresowania u żadnej drużyny, obaj pozostaną w drużynie Legii i będą przygotowywać się do sezonu z ekipą prowadzoną przez Kostę Runjaicia.

Charatin rozegrał w tym sezonie 15 meczów, choć na boisku spędził niespełna 700 minut. Nie zdobył żadnej bramki, ani nie miał asysty.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
12
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie