Ancelotti: Moim najlepszym finałem był ten, który przegrałem

redakcja

Autor:redakcja

28 maja 2022, 09:11 • 1 min czytania

Reklama
Ancelotti: Moim najlepszym finałem był ten, który przegrałem

Już dziś ostatni mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Finał najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie zapowiada się bardzo ciekawie. Real Madryt podejmie Liverpool, więc nie powinno zabraknąć emocji. Za nami już konferencja przedmeczowa.

Reklama

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

Carlo Ancelotti odniósł się do wspomnień z poprzednich finałów w następujący sposób:

– To już mój piąty finał. Dobrze je wspominam. Moim najlepszym finałem był ten, który przegrałem z Liverpoolem w 2005 roku. W tych meczach wszystko się może zdarzyć i musisz być gotowy. Dobrze przygotowałem zespół i damy z siebie wszystko. Nigdy nie ma pewności, czy to wystarczy, bo piłka ma w sobie to coś, czego nie da się kontrolować.

Włoch ma w dorobku już trzy trofea za wygranie Ligi Mistrzów. Dwa triumfy odniósł z Milanem (2003 i 2007) i jeden z Realem Madryt (2014).

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE MISTRZÓW:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank