Łukasz Trałka zakończył karierę. Pożegnali go kibice Lecha i Warty

redakcja

Autor:redakcja

14 maja 2022, 15:16 • 1 min czytania

Reklama
Łukasz Trałka zakończył karierę. Pożegnali go kibice Lecha i Warty

Łukasz Trałka rozegrał swoje ostatnie spotkanie w karierze. Jako że mówimy o derbach Poznania, była to idealna okazja do pożegnania zawodnika zasłużonego dla obydwu poznańskich zespołów.

Reklama

W Grodzisku Wielkopolskim kapitana Warty oklaskiwali kibice obydwu drużyn. Trałka zszedł z boiska w szóstej minucie gry, a piłkarze obydwu drużyn ustawili mu szpaler, żegnając go brawami. 38-latek spędził w Warcie ostatnie lata swojej kariery. Wywalczył z nią awans do Ekstraklasy i dwukrotnie utrzymał się w lidze. Łącznie rozegrał w barwach klubu z Poznania 93 mecze. Znacznie więcej, bo 274 występy, Trałka zanotował w barwach poznańskiego Lecha. Z „Kolejorzem” zdobył mistrzostwo Polski i dwa krajowe puchary. Ponadto Trałka grał w:

  • Pogoni Szczecin
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Widzewie Łódź
  • ŁKS-ie
  • Lechii Gdańsk
  • Polonii Warszawa

Pomocnik siedmiokrotnie reprezentował barwy narodowe. Za każdym razem były to występy w meczach towarzyskich.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

fot. Olek Sieradzki Twitter 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank