Boniek: Uważam, że finał PP rozstrzygnie się w karnych

redakcja

Autor:redakcja

01 maja 2022, 15:29 • 1 min czytania

Reklama
Boniek: Uważam, że finał PP rozstrzygnie się w karnych

Zbigniew Boniek był dziś gościem programu Cafe Futbol, w którym podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat jutrzejszego finału Pucharu Polski. Lech zmierzy się jutro z Rakowem. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16. 

Reklama

Rywalizacja Lecha z Rakowem zapowiada się niezwykle ciekawie. Wymienione zespoły walczą o mistrzostwo i Puchar Polski. Ciężko wskazać faworyta, ale nie zaszkodzi zapytać. Zbigniew Boniek podczas transmisji wypowiedział następujące słowa:

– Dobrze by było, żeby się podzielili (Pucharem Polski i mistrzostwem), ale to sportowa rywalizacja. Zobaczymy, co się stanie. Uważam, że sytuacja jest otwarta. Moja prognoza jest taka, że skończy się remisem i będą rzuty karne. Jeśli chodzi o mistrzostwo, to Raków ma wszystko w swoich rękach, nogach, głowie. Jeśli będzie robił tak, jak powinien, to nikogo do niego nie dopuści.

WIĘCEJ O LECHU I RAKOWIE:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank