Adam Buksa z drugim golem w MLS [WIDEO]

24 kwietnia 2022, 09:37 • 1 min czytania 6 komentarzy

Adam Buksa, napastnik reprezentacji Polski, strzelił drugiego gola w MLS. Był to zarazem drugi mecz z rzędu zawodnika New England Revolution z bramką na koncie.

Revs, finalista poprzedniego finału MLS, grali z DC United. W Waszyngtonie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2. Gol Adama Buksy pozwolił New England Revolution nawiązać walkę o remis w końcowych minutach gry. Polak trafił do siatki w 86. minucie spotkania przy stanie 1:3. Jego bilans w tym sezonie to:

• 6 meczów
  • 2 gole
  • 2 asysty

Jego drużyna plasuje się obecnie na 23. miejscu w tabeli MLS. Revolution wygrali tylko dwa ligowe mecze w sezonie. Buksa strzelił też dwie bramki w Lidze Mistrzów CONCACAF. New England Revolution odpadli jednak z tych rozgrywek na etapie ćwierćfinału. W ostatnim czasie Polak jest łączony z transferem do ligi tureckiej. Zainteresowany jego usługami jest tamtejszy Besiktas.