Awantura na boisku, ale i w drodze do szatni [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

13 kwietnia 2022, 23:57 • 1 min czytania

Reklama
Awantura na boisku, ale i w drodze do szatni [WIDEO]

Pod koniec spotkania Atletico Madryt z Manchesterem City zrobiło się naprawdę gorąco. Piłkarzom zaczęły puszczać nerwy i na murawie doszło najpierw do spięć, później do minibójki. Okazuje się, że na tym zawodnicy nie poprzestali.

Reklama

Gorące głowy trudno uspokoić. Z boiska wyleciał Felipe, którego koledzy musieli w kilku uspokajać. Później przekonaliśmy się, że spory i ostre wymiany zdań kontynuowano w tunelu prowadzącym do szatni. Aktywni byli zwłaszcza Stefan Savic oraz Sime Vrsaljko. Całość możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Reklama

 

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

WIĘCEJ O EUROPEJSKIEJ PIŁCE:

Reklama

fot. TT @Kemishai

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank